Hello! Witaj na stronie Hello Today! Jeżeli czytasz te słowa, to pewnie chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej. Mam na imię Ania, rocznik 1987 (27.06) i bardzo mi miło, że się tu spotykamy! Zawodowo od wielu lat zajmuję się marketingiem, a niedawno udało mi się zrealizować cel, jakim jest praca zdalna. Prywatnie uwielbiam książki, wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną oraz piękne wnętrza.

Czym jest strona hellotoday.pl?

Hellotoday.pl to blog, który stworzony został z myślą o wszystkich zainteresowanych:

– ROZWOJEM,

– ORGANIZACJĄ,

– ZDROWIEM, a szczególnie HASHIMOTO,

ARCHITEKTURĄ WNĘTRZ I POMYSŁAMI NA DIY.

I słowem kluczowym scalającym te wszystkie dziedziny jest ŚWIADOMOŚĆ. Na powyższe tematy napisano już chyba wszystko, a ja nie zamierzam powielać tych treści. Celem prowadzenia tego bloga jest wyłuskanie perełek i uzyskanie świadomości o tym, co się sprawdza, a co niekoniecznie. I prawdopodobnie będą to bardzo subiektywne oceny, ale mam nadzieję, że ktoś oprócz mnie na tym również skorzysta.

 

O czym można przeczytać na blogu hellotoday.pl?

– o wnioskach z książek, które przeczytałam,

– o wyzwaniach, których się podjęłam i o ich rezultatach,

– o metodach na lepszą organizację czasu oraz własnych czterech kątów,

– o pracy zdalnej,

– o projektach DIY, które zrealizowałam,

– o poszukiwaniu własnego stylu wnętrzarskiego,

– o potyczkach z Hashimoto i sposobach na to, jak poczuć się lepiej,

– o przepisach, które wypróbowałam.

 

Dlaczego „Hello Today”?

Hasło „Hello Today” ma mi przypominać o tym, że każdy dzień ma znaczenie, dlatego nie można pozwolić sobie życie w stylu „chujowo, ale stabilnie”, a także na przytłoczenie informacjami i bodźcami, którymi zalewają nas współczesne media. Moim celem jest nauczyć się żyć świadomie i aby tego dokonać trzeba dobrze poznać siebie, swoje mocne strony, zdefiniować swój styl, swoje pragnienia oraz nauczyć się wyłuskiwać dla siebie ze wszystkiego konkretną wartość. Mam nadzieję, że lektura tego bloga będzie dla Was początkiem własnych poszukiwań i życia w stylu MAKE EVERY DAY COUNT.