HASHIMOTKI Z ZAGRANICY – JAK ŻYĆ Z HASHIMOTO?

Początki mojej choroby wspominam raczej paskudnie. Ogromne zmęczenie i inne dolegliwości, które przykuwały mnie do łóżka i zmuszały do siedzenia w domu, podczas gdy jako dwudziestokilkuletnia osoba powinnam raczej zdobywać świat. Myślałam sobie wówczas: …WTF? co zrobiłam nie tak, że akurat mnie to spotkało? Jak żyć z Hashimoto?

Dziś widzę to trochę inaczej. Chociaż wolałabym nie mieć choroby autoimmunologicznej, to staram się zobaczyć jej jasne strony. Może gdyby nie ta choroba, to dalej tkwiłabym w toksycznych relacjach i uskuteczniała zgubne nawyki, które zaprowadziłyby mnie w miejsca i do sytuacji, których częścią być nie chcę?

POZYTYWNE STRONY HASHIMOTO

Jedną z jasnych stron Hashimoto jest dla mnie z całą pewnością to, że osoba chorująca musi o siebie dbać… nieustannie i do końca życia. Czy to nie perfekcyjny pretekst, aby co miesiąc wybierać się na masaż, przygotowywać sobie zdrowe i estetycznie podane jedzenie, chodzić na spacery w piękne miejsca (las, morze) w określonej przez siebie częstotliwości, kupować naturalne kosmetyki o niebiańskim zapachu, wybierać najwyższej jakości odzież, w której czujemy się komfortowo, unikać toksycznych ludzi, z którymi czujemy się źle i…chodzić spać, o której nam się podoba? 🙂

Chociaż Hashimoto uważane jest za chorobę nieuleczalną, to musicie wiedzieć, że istnieją przypadki wejścia choroby w remisję, a tym samym pozbycia się uciążliwych dolegliwości. Pisałam o tym tutaj: JAK WYLECZYĆ HASHIMOTO? HISTORIE OSÓB, KTÓRYM SIĘ TO UDAŁO.

We wpisie tym podałam przykłady osób z Polski, które podzieliły się swoją historią związaną z Hashimoto i sposobami wejście w remisję. Dzisiaj chciałabym uzupełnić go o przykłady osób z zagranicy. W pierwszej kolejności zachęcam do przeczytaniu wpisów poświęconych historii ich choroby, ale proszę nie kończcie tylko na tym. Zwróćcie uwagę na to, że wszystkie trzy przekuły chorobę w coś wartościowego…. Miłej lektury!

 

HASHIMOTKI Z ZAGRANICY – JAK ŻYĆ Z HASHIMOTO?

1. CARRIE VITT – DELICIOUSLY ORGANIC

Deliciously organic

 

HISTORIA CHOROBY CARRIEE -> PRZECZYTAJ!

 

3. MICHELLE HOOVER – UNBOUND WELLNESS

Unbound Wellness

HISTORIA CHOROBY MICHELLE -> PRZECZYTAJ TUTAJ!

 

3. MAGDALENA – HORMONES AND BALANCE

hormones & balance

 

HISTORIA MAGDALENY -> PRZECZYTAJ TUTAJ!

 


A Wy, jakie widzicie pozytywne strony Waszej choroby? Dajcie znać w komentarzu! Do usłyszenia!

  • Oglądam stories Maffashion i wiem, że ta choroba jest uciążliwa. Podziwiam ją, że potrafi sobie z tym radzić i odnosi ogromne sukcesy.

    • Miło, że to widzisz i doceniasz 🙂