BRZUCH I POŚLADKI JAK LEXY PANTERRA – WYZWANIE#1

Chociaż pogoda ostatnio wyjątkowo dopisuje, to do kalendarzowego lata i oficjalnego wyjścia na plażę zostało jeszcze trochę czasu. I chociaż aktywność fizyczna towarzyszy mi przez cały rok, to postanowiłam trochę bardziej popracować nad swoją sylwetką. W necie, na instagramie i facebooku znaleźć można całe mnóstwo fitnesowych inspiracji, lecz dopiero PEWNA PANI sprawiła, że zapragnęłam TAKIEGO tyłka i PŁASKIEGO brzucha jeszcze bardziej niż zwykle 🙂 . Ta Pani to Lexy Panterra.

Lexy Panterra to znana tancerka, która uświetniła swoim tańcem już nie jeden teledysk. Lexy tak jak ja nie przepada za nudnymi ćwiczeniami przeznaczonymi dla kobiet,  postanowiła więc stworzyć swój własny program treningowy. Do tej pory nie przepadałam za tego rodzaju tańcem. Wydawał mi się wulgarny, a laski tańczące w ten sposób za głupie. Do spróbowania przekonała mnie dopiero Lexy Panterra, która robi to w niesamowity sposób. Dodatkowo muzyka, do której tańczy jest lekka, wakacyjna i przyjemna. Pozazdrościłam jej także strojów, które nosi podczas tańca i już czaję się na legginsy i spodenki, które można dostać TU.

 

Dużo filmów z jej tańcem znalazłam na instagramie. Szczególnie polecam lexypanterravideo, gdyż znajdują się tam same filmy, żadnych zdjęć. To nie jedyny jej fanpage na insta. Jest ich całe mnóstwo, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Lexypanterra.

WYZWANIE#1: BRZUCH & POŚLADKI JAK LEXY PANTERRA h

Jak już każdy czuje, widzi i słyszy, do lata zostało już niewiele czasu. Aby poprawić trochę swoje kształty trzeba działać planowo i skutecznie. Postanowiłam więc podjąć wyzwanie: 30 dni z Lexy.

Wyzwanie będzie polegało na:

  • codziennym ćwiczeniu brzucha – 1 dowolny film z youtube
  • codziennym ćwiczeniu pośladów- 1 dowolny film z youtube
  • nauki twerku 😉 – 1 dowolny film z youtube
  • bieganie – co 2 dzień / lub/ przynajmniej 3 razy w tygodniu.
  • ZERO słodyczy
  • przynajmniej 2 litry wody dziennie

Jeżeli brakuje Wam motywacji to zapraszam do podjęcia wyzwania razem ze mną 🙂 O moich poczynaniach i wybranych filmach z ćwiczeniami będę informować na Facebooku. Stworzyłam też specjalną tabelę, dzięki której będę mogła łatwiej i szybciej się kontrolować i motywować. Tabelę można pobrać  TU.

 

zBLOGowani.pl
Follow